Вбудована посудомийна машина ELEYUS DWS 60039 LDI
Фото 19 |
ELEYUS DWS 60039 LDI
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:13
Сушіння:обдув
Кількість програм:9 шт
Енергоспоживання:A+++
Витрата води:9 л
Рівень шуму:44 дБ
Ширина:44.8 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики DWS 60039 LDI
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS DWS 60039 LDI
Усі ціни 10 →Eleyus Eleyus DWS 60039 LDI | 18 226 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Eleyus Dws 60039 Ldi | 16 958 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Eleyus Dws 60039 Ldi | 17 112 грн. |
Посудомоечная машина Eleyus dws 60039 ldi | 18 384 грн. |
Вбудована посудомийна машина ELEYUS DWS 60039 LDI | 16 958 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →