Каструля RiNGEL Zitrone RG-2108-24/2BL
Відео 1Фото 5 |
RiNGEL Zitrone RG-2108-24/2BL салатовий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zitrone RG-2108-24/2BL
Усі ціни 14 →Каструля Ringel Zitrone Black с крышкой 24x16.2 см, 5.8л (RG-2108-24/2 BL) | 2 423 грн. |
Кастрюля Ringel Zitrone Black с крышкой 24x16.2 см, 5.8л (RG-2108-24/2 BL) | 2 423 грн. |
Кастрюля ringel Zitrone Black Кастрюля 24x16.2 см (5.8л) с крышкой (rg-210 | 1 925 грн. |
Кастрюля RINGEL Zitrone Black 24x16.2 см (5.8л) с крышкой (RG-2108-24/2 BL | 1 797 грн. |
Каструля Ringel Zitrone black с крышкой 5,8 л (RG-2108-24/2 BL) RG-2108-24 | 2 225 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації RiNGEL Zitrone RG-2108-24/2BL
Ціни на RiNGEL Zitrone RG-2108-24/2BL |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zitrone RG-2108-24/2 | від 1 580 грн. | 6 пропозицій | ||
RiNGEL Zitrone RG-2108-24/2BL | від 1 596 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →