Стабілізатор напруги Elim SNAN-5000 5 кВА
Відео 3 |
Elim SNAN-5000 5 кВА
Тип:електромеханічний
Потужність:5 кВА
Вхідна напруга:150-250 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:пасивне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Elim SNAN-5000 5 кВА
Усі ціни 6 →Стабилизатор напряжения Elim-Украина СНАН-5000 | 13 571 грн. |
Стабілізатор напруги Elim-Украина СНАН-5000 | 13 240 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛІМ-УКРАЇНА СНАН-5000 107902-6 | 17 280 грн. |
Стабилизатор напряжения Elim-Украина СНАН-5000 | 13 200 грн. |
Стабилизатор Elim-Украина СНАН-5000 | 17 280 грн. |
Стабилизатор напряжения ЕЛІМ-УКРАЇНА СНАН-5000 | 12 536 грн. |
Відеоогляди
Модификації Elim SNAN-5000
Ціни на Elim SNAN-5000 |
---|---|---|---|---|
Elim SNAN-3000 3 кВА | від 8 300 грн. | 6 пропозицій | ||
Elim SNAN-5000 5 кВА | від 12 536 грн. | 6 пропозицій | ||
Elim SNAN-7000 7 кВА | від 16 235 грн. | 6 пропозицій | ||
Elim SNAN-10000 10 кВА | від 19 276 грн. | 6 пропозицій | ||
Elim SNAN-12000 12 кВА | від 22 769 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →