Блок живлення Enermax Platimax D.F. EPF1050EWT
Відео 7Фото 6 |
Enermax Platimax D.F. EPF1050EWT 1050 Вт 24+8+8(4+4) pin 1200 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Enermax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Enermax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Enermax Platimax D.F. EPF1050EWT
Блок живлення Enermax Platimax 1050W (EPF1050EWT) | 10 783 грн. |
Блок живлення Enermax Platimax D.F. 1050W (EPF1050EWT) | 11 105 грн. |
Enermax Platimax 1050W (EPF1050EWT) | 11 046 грн. |
Блок питания Enermax Platimax D.F. 1050W (EPF1050EWT) | 11 049 грн. |
Відеоогляди
Модификації Enermax Platimax D.F.
Ціни на Enermax Platimax D.F. |
---|---|---|---|---|
Enermax Platimax D.F. EPF1050EWT | від 10 783 грн. | 4 пропозиції | ||
Enermax Platimax D.F. EPF1200EWT | від 8 487 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →