Блок живлення Chieftec Proton BDF-1000C
Відео 7Фото 22
Chieftec Proton BDF-1000C
Основне
Потужність1000 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД85 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора140 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.2.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA9 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)6 шт
Floppy
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU550 мм
SATA450 мм
MOLEX450 мм
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V23 А
+5V23 А
+12V183 А
-12V0.5 А
+5Vsb3 А
Потужність +3.3V +5V130 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаSIP, UVP, OCP, OTP, AFC
Гарантія виробника2 роки
Габарити (ВхШхГ)87x150x160 мм
Офіційний сайтchieftec.eu
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Усі ціни 73 →
Блок живлення CHIEFTEC Proton 1000W (BDF-1000C) BDF-1000C
Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Блок живлення CHIEFTEC Proton 1000W (BDF-1000C) / Chieftec / 1000 W / ATX 2.x / 80+ Bronze / 20+4 pin / 4+4 pin / 8 pin (6+2)... ще/ 160x150x86 (ДxШxВ) / 2 роки / 00-00023032
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 2 від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Chieftec BDF-1000C Proton
Click.uaЗ нами 3 роки
Гарантія: 24 міс. від виробника
Chieftec Блок живлення для ПК Chieftec Proton 1000W Black
MTA.uaЗ нами 8 років
Блок живлення для ПК CHIEFTEC Proton 1000W (BDF-1000C) RETAIL BDF-1000C
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника
ще 20 пропозицій
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Переваги
Мінуси
Гарний бп, добре було б якщо в OCCT у мене він не свистів.
24 квітня 2020
Ціна, потужність.
Sandoplayкористуюся Chieftec BDF-1000C кілька місяців
Chieftec робить як треба
Захист від перенапруги
Захист від надлишкового струму
Захист від короткого замикання
Модульне підключення
Бронзовий сертифікат
Короткуватий кабель живлення процесора 4+4 pin, довелося тягнути напряму, через кабель-менеджмент не вистачає. Кабелі впритул до відсіку HDD, але терпимо, в корпусі Aerocool Aero One Frost.
користуюся Chieftec Proton місяць і більше рекомендую купити обов'язково
відмінна модель, дуже сподобалося
-Модульний блок живлення
-ціна
-Довгі проводи
Немає
користуюся Chieftec BDF-850C більше року
Показано 3 з 22 відгуків
ще 10 відгуків
Запитання про Chieftec BDF-1000C
Підійде для RTX 3060
Хочу собі купити Palit RTX 3060 StormX і цей блок живлення на 1000 Вт піде?