Блок живлення FSP Hydro PTM PRO HPT2-750M
Відео 14Фото 7
Купити!
Kvshop.com.ua
FSP 750W HYDRO PTM PRO (HPT2-750M) Блок живлення 750W HYDRO PTM PRO (HPT2-750M)
Kvshop.com.ua
З нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
в списокмої списки
FSP Hydro PTM PRO HPT2-750M
Основне
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД92 %
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора135 мм
Сертифікат80+ Platinum
Стандарт ATX 12В v.2.52
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA14 шт
MOLEX5 шт
PCIe 8pin (6+2)6 шт
Floppy
Система кабелівмодульна
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V162.5 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V750 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт