Блок живлення MSI MPG PCIE5 A850G PCIE5
Відео 10Фото 5 |
MSI MPG PCIE5 A850G PCIE5 850 Вт1000 Вт |
|
Просунутий та високоефективний блок живлення для потужних комп'ютерних систем продуктивного рівня. Ця модель сумісна з архітектурою ATX 3.0, що дозволяє живити нові рішення материнських плат, процесорів та графічних підсистем. Модель має 16-контактний роз'єм GPU з підтримкою PCIe 5.0. Тепер в комп'ютері вийде без проблем використовувати відеокарти нового покоління, на кшталт NVIDIA GeForce RTX 40 та інші аналогічні рішення.
Пристрій сертифікований за стандартами 80 Plus Gold, що гарантує високу енергоефективність техніки. Комп'ютерний блок живлення MSI MPG PCIE5 A850G працює на основі ультрасучасного перетворювача LLC Half Bridge, доповненого системою DC-DC. Такий пристрій забезпечує високу точність та максимальну стабільність вихідної напруги. Модель оснащена повністю модульною конструкцією дротів. Для приєднання комплектуючих застосовуються практичні плоскі шлейфи, які легко простягаються монтажними лініями кабельного менеджменту. Блок живлення отримав гібридну систему тепловідведення. Режим безшумного охолодження вмикається спеціальною кнопкою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI MPG PCIE5 A850G PCIE5
Усі ціни 47 →MSI MPG 850W PCIE5 (A850G) MPG A850G PCIE5 | 6 799 грн. |
Блок живлення MSI MPG A850G PCIE5 850W | 6 569 грн. |
Блок живлення MSI MPG A850G PCIE5 850W | 6 699 грн. |
Блок живлення Msi Mpg A850G PCIE5 | 6 541 грн. |
Блок питания Msi Mpg A850G PCIE5 | 6 541 грн. |
Модификації MSI MPG PCIE5
Ціни на MSI MPG PCIE5 |
---|---|---|---|---|
MSI MPG PCIE5 A850G PCIE5 | від 5 469 грн. | 48 пропозицій | ||
MSI MPG PCIE5 A1000G PCIE5 | від 7 099 грн. | 56 пропозицій |