Конвектор Ensto Beta 7MP 0.75 кВт
![]() | Товар застарів Тип: конвектор; Керування: поворотний перемикач; Джерело живлення: електромережа; Максимальна потужність: 750; Площа обігріву (м²): 8; термостат; Режимів нагрівання: Габарити (см): 39x72x5.6; |
Ensto Beta 7MP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ensto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ensto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як не замерзнути в міжсезоння: 7 корисних пристроїв, які допоможуть зігрітисяПрактичні рішення для збереження тепла та затишку.

Який обігрівач вибрати: плюси та мінуси, порівняння різних типівВибираємо тип обігрівача, порівнюємо сильні та слабкі сторони представлених на ринку рішень
Модификації Ensto Beta 7MP
| Ціни на Ensto Beta 7MP |
|---|---|---|---|---|
| Ensto Beta 5MP 0.5 кВт | від 7 179 грн. | 7 пропозицій | ||
| Ensto Beta 10MP 1 кВт | від 8 917 грн. | 5 пропозицій | ||
| Ensto Beta 20MP 2 кВт | від 12 707 грн. | 4 пропозиції | ||