Конвектор Uden-S 700 0.7 кВт
![]() |
Uden-S 700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uden-S 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uden-S.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як не замерзнути в міжсезоння: 7 корисних пристроїв, які допоможуть зігрітисяПрактичні рішення для збереження тепла та затишку.

Який обігрівач вибрати: плюси та мінуси, порівняння різних типівВибираємо тип обігрівача, порівнюємо сильні та слабкі сторони представлених на ринку рішень
Купити Uden-S 700 0.7 кВт
Усі ціни 218 →UDEN-700 (УДЭН-700) Universal | 4 348 грн. |
Uden-S Uden-S Uden-700 стандарт (без кабеля) | 4 895 грн. |
| 3 586 грн. |
| 3 604 грн. |
Металокерамічний обігрівач UDEN-700 | 4 148 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Uden-S 700
| Ціни на Uden-S 700 |
|---|---|---|---|---|
| Uden-S 250 0.25 кВт | від 2 650 грн. | 46 пропозицій | ||
| Uden-S 300 0.3 кВт | від 2 900 грн. | 47 пропозицій | ||
| Uden-S 500 0.5 кВт | від 3 750 грн. | 79 пропозицій | ||
| Uden-S 700 0.7 кВт | від 3 558 грн. | 218 пропозицій | ||
| Uden-S 900 0.9 кВт | від 3 938 грн. | 49 пропозицій | ||
| Uden-S 1000 1 кВт | від 5 150 грн. | 48 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →