Конвектор SunWay SWG-RA 600 0.6 кВт
SunWay SWG-RA 600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SunWay SWG-RA 600
Ціни на SunWay SWG-RA 600 |
---|---|---|---|---|
SunWay SWG-RA 450 0.43 кВт | від 3 019 грн. | 1 пропозиція | ||
SunWay SWG-RA 600 0.6 кВт | від 3 959 грн. | 2 пропозиції | ||
SunWay SWG-RA 750 0.75 кВт | від 4 106 грн. | 1 пропозиція | ||
SunWay SWG-RA 800 0.8 кВт | від 4 654 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →