Реле струму ETI PRI-51/5 (002471818)
ETI PRI-51/5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETI PRI-51/5
Реле контроля потребляемого тока ETI 002471818 PRI-51/5 (0 5..5A) (1x8A AC | 1 368 грн. |
Реле контролю споживаного струму ETI 002471818 PRI-51/5 (0 5..5A) (1x8A AC | 1 544 грн. |
Реле контролю струму ETI PRI-51/5 AC 24-230V/DC 24V (8АAC1) 2471818 | 1 436 грн. |
Реле контролю струму ETI PRI-51/5 AC 24-230V/DC 24V 8А AC1 2471818 (діапаз | 1 436 грн. |
Реле контролю споживаного струму 8А AC/DC 240В 0.5-5А [2471818] PRI-51/5 E | 1 471 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →