Реле напруги ColorWay CW-VR16-02D
Фото 9
ColorWay CW-VR16-02D
Тип пристрою
реле напруги
Напруга
змінна
Кількість фаз
1
Встановлення
в розетку
Потужність
3.5 кВА
Номінальний струм
16 А
Затримка повторного включення
5 – 999 с
Нижня межа відключення
150 В
Верхня межа відключення
280 В
Функції
дисплей
Регулювання
цифрова
Офіційний сайт
colorway.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
Купити ColorWay CW-VR16-02D
Усі ціни 7 →
ColorWay CW-VR16-02D
Реле напруги ColorWay DS2, white (CW-VR16-02D) — це надійний пристрій для захисту вашої техніки від нестабільності енергопост... щеачання. Завдяки можливості програмування, ви легко можете встановити нижній і верхній пороги відключення, що дозволяє налаштувати роботу реле під ваші потреби. Робочий діапазон напруги від 150 до 280 В забезпечує стабільну роботу електроприладів при значних перепадах. Індикація через світлодіод та дисплей надає можливість візуального контролю за параметрами коштом швидкого часу спрацювання. Пристрій підтримує навантаження до 3520 Вт, ідеально підходять для чутливої техніки, такої як холодильники або кондиціонери. Компактні розміри та мінімалістичний дизайн дозволяють легко інтегрувати реле в будь-яке середовище, доповнюючи його стиль. Виріб вирізняється використанням високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність та надійність. З реле напруги ColorWay ваша техніка буде в безпеці навіть при нестабільній напрузі.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Реле напруги ColorWay DS2 1 розетка 16А (CW-VR16-02D) White CW-VR16-02D
Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Реле напруги COLORWAY DS2 16A/3680W White (CW-VR16-02D) CW-VR16-02D
Офіційний партнер ColorWay
FOXTROT.UA
Реле напруги ColorWay DS2 White
Tehnomarket.uaЗ нами 4 роки
(Вінниця)
Реле напруги COLORWAY DS2 White (CW-VR16-02D)
Виробник - COLORWAY ;Вихідна потужність - 2100-3500 Вт;Потужність вихідна (номінальна) - 3500;Вихідна напруга - 220 В;Колір -... щебілий;Мінімальна вхідна напруга - 150;Максимальна вхідна напруга - 280;Розетки - 1;Код товару - CW-VR16-02D;Модель - DS2;Додаткова інформація - номінальний струм 16А, номінальна напруга 250V;Захист - підвищена/знижена напруга;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
Bitovoy.com.uaЗ нами більше 10-ти років
Реле напруги ColorWay DS2 (16A/3680W) white (CW-VR16-02D)