Реле напруги ETI HRN-54N (002471412)
Фото 3 |
ETI HRN-54N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETI HRN-54N
Реле контроля напряжения HRN-54N 3х400 / 230 VAC ETI | 2 031 грн. |
Реле контролю напруги HRN-54N 3х400/230 VAC ETI | 2 133 грн. |
Реле контролю напруги ETI HRN-54N 3х400 / 230V AC 8A 1P 2471412 (трифазне, | 2 155 грн. |
Реле контролю фаз/напруги ETI HRN-54N 3*400V/230V AC 3F 8A 1P 2471412 (три | 2 155 грн. |
Реле контролю напруги і послідовності фаз 8А 400В з нейтраллю [2471412] HR | 2 206 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →