Протеїн Extrifit CFM Instant Whey 80 1 кг
Extrifit CFM Instant Whey 80 1 kg 1 кг2.3 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Extrifit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Extrifit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Extrifit CFM Instant Whey 80 1 кг
Усі ціни 18 →Протеїн Extrifit CFM Instant Whey 80 1000 g (Chocolate & Coconut) | 1 199 грн. |
Протеїн Extrifit CFM Instant Whey 80 1000 g (Strawberry Banana) | 1 199 грн. |
Протеїн Extrifit CFM Instant Whey 80 1000 g (Ice Coffee) | 1 199 грн. |
Протеїн Extrifit CFM Instant Whey 80 1000 g (White Yoghurt) | 1 199 грн. |
Протеїн Extrifit CFM Instant Whey 80 1000 g (Banana) | 1 199 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Extrifit CFM Instant Whey 80
Ціни на Extrifit CFM Instant Whey 80 |
---|---|---|---|---|
Extrifit CFM Instant Whey 80 1 кг | від 1 199 грн. | 18 пропозицій | ||
Extrifit CFM Instant Whey 80 2.3 кг | від 2 399 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →