Протеїн AllNutrition Whey Protein 0.9 кг
Відео 17 |
AllNutrition Whey Protein 0.908 kg 0.9 кг2.3 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AllNutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AllNutrition.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AllNutrition Whey Protein 0.9 кг
Усі ціни 133 →Протеїн All Nutrition Whey Protein 908 g /27 servings/ Nougat | 849 грн. |
Протеин All Nutrition Whey Protein 908 g /27 servings/ Toffe Coffe | 849 грн. |
Концентрат Сироваткового Протеїну Whey Protein - 908г Горіх | 926 грн. |
Протеїн All Nutrition Whey Protein 908 g /27 servings/ Chocolate Nougat | 849 грн. |
Протеїн All Nutrition Whey Protein 908 g /27 servings/ Cotton Candy | 849 грн. |
ще 20 пропозицій
Їх просто ні! Зроблений у Польщі. Неприємний хімічний смак. Неможливо пити. Дуже багато цукру. Пропил більше 2-х місяців: ефекту нуль, тільки висип на обличчі. Не раджу купувати, марна трата грошей. користуюся AllNutrition Whey Protein 2.27 kg місяць і більше рекомендую не купувати |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації AllNutrition Whey Protein
Ціни на AllNutrition Whey Protein |
---|---|---|---|---|
AllNutrition Whey Protein 0.9 кг | від 830 грн. | 136 пропозицій | ||
AllNutrition Whey Protein 2.3 кг | від 1 849 грн. | 63 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →