Лещата FDB Maschinen MSO-65 45 мм / губки 65 мм
Товар застарів 263 грн. Тип: лещата; Призначення лещат: верстатні; Механізм стиснення: гвинтовий; Ширина затиску (мм): 45; Ширина губок (мм): 65; Висота губок (мм): 16; змінні губки; Матеріал корпуса: чавун; Вага (кг): 2; |
FDB Maschinen MSO-65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації FDB Maschinen MSO-65
Ціни на FDB Maschinen MSO-65 |
---|---|---|---|---|
FDB Maschinen MSO-80 60 мм / губки 80 мм | від 900 грн. | 5 пропозицій | ||
FDB Maschinen MSO-100 75 мм / губки 100 мм | від 1 150 грн. | 6 пропозицій | ||
FDB Maschinen MSO-125 100 мм / губки 125 мм | від 1 500 грн. | 5 пропозицій | ||
FDB Maschinen MSO-150 125 мм / губки 150 мм | від 1 980 грн. | 1 пропозиція | ||
FDB Maschinen MSO-200 150 мм / губки 200 мм | від 4 500 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →