Струбцина TOPEX 12A135 1500 мм
TOPEX 12A135 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 12A135 1500 мм
Усі ціни 24 →TOPEX 12A135 | 1 342 грн. |
TOPEX 12A135 | 1 270 грн. |
Струбцина TOPEX тип F 120x1500 мм 12A135 | 1 198 грн. |
TOPEX тип F 120 x 1500 мм (12A135) | 1 290 грн. |
TOPEX тип F 120 x 1500 мм (12A135) | 1 290 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації TOPEX 12A135
Ціни на TOPEX 12A135 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 12A123 300 мм | від 585 грн. | 23 пропозиції | ||
TOPEX 12A125 500 мм | від 626 грн. | 26 пропозицій | ||
TOPEX 12A128 800 мм | від 959 грн. | 1 пропозиція | ||
TOPEX 12A130 1000 мм | від 1 014 грн. | 1 пропозиція | ||
TOPEX 12A135 1500 мм | від 1 086 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →