Плита Finlux FC 562WGI нержавіюча сталь
Фото 5 |
Finlux FC 562WGI нержавіюча сталь 2021 рікавтопідпал білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Finlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Finlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Finlux FC 562WGI нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Плита Finlux FC-562wgI | 13 777 грн. |
Плита Finlux FC 562WGI нержавіюча сталь | 12 958 грн. |
Finlux FC-562WGI | 14 400 грн. |
Finlux FC-562WGI | 14 760 грн. |
Finlux FC-562WGI | 15 120 грн. |
Finlux FC 562WGI | 19 270 грн. |
Finlux FC 562WGI | 19 740 грн. |
Модификації Finlux FC 562WGI
Ціни на Finlux FC 562WGI |
---|---|---|---|---|
Finlux FC 562WGW білий | від 11 960 грн. | 6 пропозицій | ||
Finlux FC 562WGI нержавіюча сталь | від 12 958 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →