Плита Kernau KFC 5010 GE CI W білий
Kernau KFC 5010 GE CI W білий білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFC 5010 GE CI W білий
Усі ціни 11 →Kernau KFC 5010 GE CI W | 15 593 грн. |
Плита комбинированная Kernau Kfc 5010 Ge Ci W | 14 890 грн. |
Плита Kernau KFC 5010 GE CI W | 15 733 грн. |
Kernau KFC 5010 GE CI W | 15 171 грн. |
Плита кухонная Kernau KFC 5010 GE CI W | 16 524 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Kernau KFC 5010 GE CI W
Ціни на Kernau KFC 5010 GE CI W |
---|---|---|---|---|
Kernau KFC 5010 GE CI W білий | від 14 890 грн. | 11 пропозицій | ||
Kernau KFC 5010 GE CI X нержавіюча сталь | від 17 011 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →