Ножиці по металу Fiskars 1027210 правий різ
Відео 1Фото 4 |
Fiskars 1027210 лівий різправий різ |
|
Товщина різу 1.2 мм для холоднокатаної сталі, а для нержавіючої сталі — 0.8 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1027210 правий різ
Ножиці по металу Fiskars PowerGear Aviation Snip 1027210 | 1 449 грн. |
Ножницы по металлу правые Fiskars Pro PowerGear 243мм (1027210) | 1 549 грн. |
Ножиці для металу Fiskars Pro PowerGear™ праві (1027210) | 1 549 грн. |
Ножиці по металу Fiskars PowerGear Aviation Snip праві (1027210) 1027210 | 1 449 грн. |
Ножиці для металу Fiskars Pro PowerGear праві (1027210) | 1 549 грн. |
Відеоогляди
Модификації Fiskars 1027210
Ціни на Fiskars 1027210 |
---|---|---|---|---|
Fiskars 1027211 лівий різ | від 1 449 грн. | 5 пропозицій | ||
Fiskars 1027210 правий різ | від 1 449 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →