Болторіз Fiskars 1027215 760 мм
Відео 1Фото 6 |
Fiskars 1027215 |
|
Товщина різу 11.1 мм для дроту з твердістю HRC 19 і 7.9 мм для твердості HRC 40
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1027215 760 мм
Усі ціни 8 →Болторіз Fiskars Pro PowerGear 76 см 1027215 | 5 699 грн. |
Болторез Fiskars Pro PowerGear 760 мм (1027215) | 6 199 грн. |
Болторіз Fiskars Pro PowerGear 76см (1027215) | 6 199 грн. |
Болторіз Fiskars Pro PowerGear™ 76 см (1027215) | 6 199 грн. |
Болторіз Fiskars Pro PowerGear 76 см (1027215) 1027215 | 5 499 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Fiskars 1027215
Ціни на Fiskars 1027215 |
---|---|---|---|---|
Fiskars 1027213 360 мм | від 2 399 грн. | 7 пропозицій | ||
Fiskars 1027214 610 мм | від 3 799 грн. | 2 пропозиції | ||
Fiskars 1027215 760 мм | від 3 894 грн. | 9 пропозицій | ||
Fiskars 1027216 910 мм | від 6 699 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →