Велосипед Formula Drift AM DD 2020
Formula Drift AM DD 2020 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Formula 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Formula.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Formula Drift AM DD 2020
Усі ціни 6 →Formula Велосипед Formula DRIFT AM DD 26" размер М рама 16,5 2024 Зеленый | 8 040 грн. |
Велосипед 26 Formula Drift AM DD 2024 16 зеленый OPS-FR-26-721 | 8 039 грн. |
Велосипед Formula Drift AM DD ST 26" 16.5" 2024 Зелений (OPS-FR-26-721) | 8 040 грн. |
Велосипед ST 26" Formula DRIFT AM DD рама- з крилом Pl 2024 (зелений) | 7 839 грн. |
Велосипед ST 26" Formula DRIFT AM DD рама - з крилом Pl 2024 (зелений) For | 8 844 грн. |
Велосипед ST 26" Formula DRIFT AM DD рама-16.5" з крилом Pl 2024 (зелений) | 9 018 грн. |