Велосипед Discovery Kelly AM DD 2024
Фото 3 |
Discovery Kelly AM DD 2024 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery Kelly AM DD 2024
Усі ціни 25 →Велосипед 26" Discovery KELLY DD16" зелений OPS-DIS-26-582 | 7 812 грн. |
Discovery Велосипед Discovery KELLY 26" размер S рама 16 2024 Серый OPS-DI | 7 812 грн. |
Велосипед Discovery Kelly AM DD 26" 16" ST 2024 Зелений (OPS-DIS-26-582) | 7 495 грн. |
Велосипед Discovery Kelly AM DD 26" 16" ST 2024 Зеленый (OPS-DIS-26-582) O | 7 485 грн. |
Велосипед Discovery Kelly AM DD 26" 16" ST 2024 Зелений (OPS-DIS-26-582) O | 7 812 грн. |
ще 20 пропозицій