Велосипед Formula Hummer AM DD 26 2022
Formula Hummer AM DD 26 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Formula 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Formula.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Formula Hummer AM DD 26 2022
Велосипед Formula HUMMER AM DD 26" 15" 2022 Сріблястий (м) (OPS-FR-26-672) | 8 624 грн. |
Велосипед Formula 26" Hummer AM DD рама-15" 2022 Grey (OPS-FR-26-672) | 9 319 грн. |
Велосипед 26" Formula Hummer AM DD рама 15" 2022 складаний гірський мокрий | 9 699 грн. |