Велоліхтар Lezyne Femto USB Drive Pair
Відео 1Фото 8 |
Lezyne Femto USB Drive Pair |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Femto USB Drive Pair
Усі ціни 22 →Комплект світла Lezyne MINI DRIVE 400 /FEMTO USB DRIVE PAIR (чорний - чорн | 2 000 грн. |
Комплект мигалок Lezyne Femto USB Drive Pair черный 4712806 003067 | 1 280 грн. |
Мигалка Lezyne LED FEMTO USB DRIVE PAIR Черный Y13 4712806 003067 | 1 280 грн. |
Комплект світла Lezyne MINI DRIVE 400 /FEMTO USB DRIVE PAIR (чорний - чорн | 2 000 грн. |
Комплект фар Lezyne MINI DRIVE 400/FEMTO USB DRIVE PAIR 400/5 люменов Y13 | 2 000 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →