Мотоблок Forte MD-101E
Важкий і потужний самохідний мотоблок, який може послужити хорошим вибором для обробки сільгоспугідь площею до 4 га. Тягова потужність двигуна становить 10 к.с. Трансмісія представлена 8-ступінчастою коробкою передач (6 швидкостей вперед і 2 назад), що дозволяє Forte MD-101E швидко і ефективно вирішити практично будь-яку агротехнічну завдання. Цього мотоблоку можна довірити не тільки вскопку землі, якщо задіяти додаткове навісне обладнання, агрегат зможе: перекачувати воду, косити траву, підгортати і прополювати грядки, добрива рівномірно планувати.
Також мотоблок можна використовувати як повноцінний транспортер. До даної моделі можна під'єднати агрегатується причіп вантажопідйомністю до 500 кг. пристрій Працює на дизельному паливі. У даній моделі передбачена опція розблокування диференціала, що дозволяє агрегату зручно розгортатися практично на місці. Зчеплення представлено двухдисковой системою, завдяки чому швидкості перемикаються максимально плавно, без ривків. Мотоблок оснащений багатосекційні грунтофрезою. Різального інструменту під силу швидко, безпечно і ефективно обробляти будь-який тип грунту.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Купити Forte MD-101E
Мотоблок Forte МД-101E LUX синій (113498) МД-101E LUX синій (113498) | 54 672 грн. |
Мотоблок дизельний Forte МД-101Е LUX без плуга | 51 700 грн. |
Мотоблок Forte МД-101E LUX червоний (113412) МД-101E LUX червоний (113412) | 54 672 грн. |