Моторне мастило Shell Helix Ultra 5W-30 1 л
Відео 11 |
Shell Helix Ultra 5W-30 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix Ultra 5W-30 1 л
Усі ціни 25 →Shell Helix Ultra SAE 5W-30 SL/CF (1л) | 824 грн. |
Моторное масло SHELL Helix Ultra 5W-30 (1л.) 550040636 | 380 грн. |
Олива моторна синтетична SHELL Helix Ultra 5w-30 1л (550040636) 550046267 | 324 грн. |
Олива моторна Shell Helix Ultra SAE 5W-30, 1л (4107153) (550046267) 410715 | 373 грн. |
Моторна олива Shell Helix Ultra 5W30 1л (4679) 4679 | 322 грн. |
ще 20 пропозицій
Мені потрібна була олива з допусками Renault RN0700, RN0710, переглянула купу тестів на ютубі і прийшла до висновку, що цей Шелл буде оптимальним і не прогадав. Оце 2 раз буду її замовляти вже. Помітив що це Шелл навіть трохи прибравши наліт який був від попереднього мастила. Мабуть, недаремно в тестах хвалили пакет присадок. широкий спект допусків під авто
майже не вигорає за термін використання 8-9 000км. ні Игорь Березовой: користуюся Shell Helix Ultra 5W-30 4L кілька місяців |
Після того як дізнався, що Шелл поставляє оригінальну оливу на заводі VW почав дивитись на їх оливу і за допусками під свій двигун зупинився на даній моторній оливі. Зараз проїхав на ній трохи більше 4000км все добре, рівень нікуди не подівся, хоча раніше лив інше але теж 5в30 і його двигун трохи брав, а тут рівень чітко на тому ж місці. Коротше я поки задоволений, переходом на це масло. захист від підробок
рівень не йти. эдуард филимонов: користуюся Shell Helix Ultra 5W-30 4L кілька місяців |
Перейшов з більш дешевої оливи на ці, оскільки від тієї що раніше лив помітив почав з'являтися наліт у двигуні, а цю оливу сказали що вона краще плюс є пакет присадок який має відмити те що є. Зараз проїхав на ньому десь під 3000км і таке ніби мотор став світліше подивимось після заміни на наступному сервісі але поки задоволень. судячи з тестів у мережі гарна олива на якій за рахунок присадок можна сміливо їздити 10-12 тис.км німа Макcим Бушев: користуюся Shell Helix Ultra 5W-30 4L кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Shell Helix Ultra 5W-30
Ціни на Shell Helix Ultra 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra 5W-30 1 л | від 315 грн. | 25 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra 5W-30 4 л | від 1 133 грн. | 25 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra 5W-30 5 л | від 1 434 грн. | 21 пропозиція | ||
Shell Helix Ultra 5W-30 209 л | від 64 840 грн. | 1 пропозиція |