Стабілізатор напруги Forte TDR-10000VA 10 кВА
Відео 1Фото 6 |
Forte TDR-10000VA 10 кВА
5 кВА10 кВА
Тип:релейний
Потужність:10 кВА
Вхідна напруга:130-260 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):8 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Forte TDR-10000VA 10 кВА
Усі ціни 14 →Стабилизатор напряжения Forte TDR-10000VA | 13 017 грн. |
Стабилизатор напряжения FORTE TDR-10000VA | 13 000 грн. |
FORTE TDR-10000VA (38204) | 12 025 грн. |
Стабилизаторы напряжения Forte TDR-10000VA | 11 621 грн. |
Forte tdr-10000va (10кВт) | 11 918 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Forte TDR-10000VA:
- Час затримки до спрацьовування – 6/180 с
Модификації Forte TDR-10000VA
Ціни на Forte TDR-10000VA |
---|---|---|---|---|
Forte TDR-5000VA 5 кВА | від 6 350 грн. | 4 пропозиції | ||
Forte TDR-10000VA 10 кВА | від 9 099 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →