Кондиціонер Galactic GK30H-S 82 м²
Товар застарів 17 442 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 82; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 2985/2860; Потужність в режимі охолодження (Вт): 8230; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 8670; Циркуляція (м³/год): 1200; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 45/- |
Galactic GK30H-S 82 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:82 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:2985/2860 Вт
Функції:нічний режим, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GK30H-S
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Galactic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Galactic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Galactic GK30H-S
Ціни на Galactic GK30H-S |
---|---|---|---|---|
Galactic GK07H-S 21 м² | від 6 559 грн. | 1 пропозиція | ||
Galactic GK12H-S 35 м² | від 8 544 грн. | 1 пропозиція | ||
Galactic GK18H-S 52 м² | від 14 409 грн. | 1 пропозиція | ||
Galactic GK24H-S 70 м² | від 15 436 грн. | 1 пропозиція |