Кондиціонер Galactic GKZ09H-S 26 м²
Galactic GKZ09H-S 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:765/715 Вт
Функції:нічний режим, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GKZ09H-S
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Galactic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Galactic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Galactic GKZ09H-S
Ціни на Galactic GKZ09H-S |
---|---|---|---|---|
Galactic GKZ09H-S 26 м² | від 11 620 грн. | 1 пропозиція | ||
Galactic GKZ12H-S 35 м² | від 12 880 грн. | 1 пропозиція | ||
Galactic GKZ18H-S 50 м² | від 15 459 грн. | 1 пропозиція | ||
Galactic GKZ24H-S 65 м² | від 26 880 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →