Кондиціонер Galactic GFZ/GCZ36H-S1 97 м²
від 53 508 грн. Купити! Кондиционер Galactic GFZ36H-S1 Напольно-потолочныйAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 24 міс. Поскаржитись |
Galactic GFZ/GCZ36H-S1 97 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:97 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:5500/- Вт, клас охолодження A+, обігріву A
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GFZ/GCZ36H-S1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Galactic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Galactic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Galactic GFZ/GCZ36H-S1
Ціни на Galactic GFZ/GCZ36H-S1 |
---|---|---|---|---|
Galactic GFZ/GCZ18H-S1 52 м² | від 32 133 грн. | 1 пропозиція | ||
Galactic GFZ/GCZ24H-S1 72 м² | від 38 262 грн. | 1 пропозиція | ||
Galactic GFZ/GCZ36H-S1 97 м² | від 53 508 грн. | 1 пропозиція | ||
Galactic GFZ/GCZ48H-S1 126 м² | від 71 585 грн. | 1 пропозиція | ||
Galactic GFZ60/GCZ60H-S1 170 м² | від 75 003 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →