Дитячий годинник
Garett Kids Rock 4G RT
Фото 15 |
Garett Kids Rock 4G RT
Батькам:SOS, геозона
Дисплей:1.4 ", 240х240 пікс, IPS
Корпус:пластик, IP67
Сповіщення:про виклики, про повідомлення
Здоров'я:немає пульсометра
Спорт і туризм:GPS
Вбудовані математична гра, калькулятор, секундомір, будильник. Змінні циферблати.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Kids Rock 4G RT
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garett Kids Rock 4G RT
Garett Kids Rock 4G RT Pink | 3 087 грн. |
Garett Kids Rock 4G RT Black | 3 087 грн. |
Garett Kids Rock 4G RT blue | 3 087 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →