Смартгодинник
Garett GRC Activity 2
Фото 36 |
Garett GRC Activity 2
Дисплей:1.78 ", 448x368 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, IP67
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики GRC Activity 2
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garett GRC Activity 2
Garett GRC Activity 2 Black Garett GRC Activity 2 Black | 2 199 грн. |
Garett GRC Activity 2 silver matowy | 3 678 грн. |
Garett GRC Activity 2 Silver Garett GRC Activity 2 Silver | 2 199 грн. |
Garett GRC Activity 2 Golden matowy | 4 150 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →