Дитячий годинник
Garett Kids Sun Ultra 4G
Фото 17 |
Garett Kids Sun Ultra 4G
Батькам:SOS, геозона
Дисплей:1.85 ", 240x240 пікс, IPS
Корпус:пластик, IP67
Сповіщення:про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Спорт і туризм:GPS
6 вбудованих ігор. Вбудований додаток для шкільного розкладу.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Kids Sun Ultra 4G
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garett Kids Sun Ultra 4G
Garett Kids Sun Ultra 4G blue | 5 501 грн. |
Garett Kids Sun Ultra 4G Pink | 5 170 грн. |
Garett Kids Sun Ultra 4G Black | 5 330 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →