Душовий бокс GLS SC 90x90
Відео 3Фото 2 |
GLS SC 90x90 90x90100x100 |
|
2 роки гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLS SC 90x90
Усі ціни 8 →Душовий бокс GLS 90 White Low akvas-18549 | 13 280 грн. |
Душевой бокс GLS 90 White Low GLS-90-white-low | 13 280 грн. |
Душовий бокс GLS 90 White Low akvas-18549 | 13 280 грн. |
Душова кабіна GLS 90 White Low | 13 280 грн. |
Душовий бокс GLS 90 Black Low akvas-18548 | 13 280 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації GLS SC
Ціни на GLS SC |
---|---|---|---|---|
GLS SC 90x90 | від 13 280 грн. | 8 пропозицій | ||
GLS SC 100x100 | від 14 744 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →