Гравер Grand MG-970M
Відео 1Фото 4 |
Потужна гравіювальна машина для професійного застосування. Конструктивно складається з кількох окремих вузлів: електромотора, гнучкого валу з наконечником та ножної педалі. Двигун потужністю 970 Вт укладений у металевий корпус з отворами для швидкого доступу до щіток та скобою для вертикального підвішування. Ніжна педаль зроблена із пластику. Вона дозволяє гнучко та точно керувати частотою обертання патрона гравера Grand MG-970M без використання рук. Швидкість можна змінювати від нуля до 22000 об/хв, регулювання здійснюється безступінчасто (обороти пропорційні силі натискання на педаль). Наконечник оснащений мініатюрним кулачковим патроном, що дозволяє використовувати свердла, фрези та інші насадки з циліндровими хвостовиками діаметром від 0.6 мм до 6 мм.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Купити Grand MG-970M
Усі ціни 16 →Гравер Grand МГ-970M | 2 719 грн. |
Гравер Grand МГ-970 М 112935 | 2 457 грн. |
Гравер Grand МГ-970М | 2 259 грн. |
Гравер Grand МГ-970М (підвісна, Dremel) | 3 035 грн. |
Гравер Grand МГ-970М | 2 483 грн. |