Гравер Dremel 3000-15
Відео 6Фото 5 |
Dremel 3000-15
насадок 5 шт, без платформинасадок 5 шт, платформанасадок 15 штнасадок 25 шт, гнучкий валнасадок 45 штнасадок 55 шт, напрямна, платформанасадок 75 шт
Пристрій:гравер обертальний
Споживана потужність:130 Вт
Кількість обертів:33000 об/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Безключова заміна насадок. 15 насадок у комплекті. Сумка.
Мережевий багатофункціональний інструмент. Належить до "молодшої" лінійки граверів Dremel, яка оснащується моторами потужністю 130 Вт. Швидкість обертання насадок може регулюватися в діапазоні 10000 – 33000 об/хв. Прилад має 19 см завдовжки і важить 550 г. Залежно від використовуваних насадок, гравер Dremel 3000-15 може виконувати різні функції: різати, шліфувати, полірувати, свердлити, точити, гравіювати або фрезерувати. Завдяки системі безключової заміни оснастки EZ Twist, можна швидко переставляти аксесуари та перемикатися з одного виду роботи на інший. До інструменту додаються 15 змінних насадок і напівжорстка сумка на замочці для зберігання всього перерахованого вище.
Всі характеристики
Характеристики 3000-15
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dremel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dremel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dremel 3000-15
Усі ціни 41 →Багатофункціональний інструмент Dremel 3000 (3000-15) в м`якому кейсі з 15 | 2 175 грн. |
Багатофункціональний інструмент DREMEL 3000 (3000-15) F0133000JL | 2 591 грн. |
Многофункциональный инструмент DREMEL 3000 (3000-15) F0133000JL | 2 250 грн. |
Многофункциональный инструмент Dremel 3000 (3000-15) в мягком кейсе с 15 н | 2 229 грн. |
Багатофункціональний інструмент DREMEL 3000 (3000-15) F0133000JL | 2 591 грн. |
ще 20 пропозицій
2 3 9 8 |
Приятно пользоваться. Держать в руках. Смотреть. Владеть. Значительно дешевле PROXXONa. Низкое качество подшипников. Сильное биение вала у всех продающихся в Москве DREMEL 3000. користуюся Dremel 3000-3/105 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 26 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Відмінності в комплектаціях моделі:
3000-05 | 3000-25 | 3000-1/5 | 3000-1/25 | 3000-1/25 Hobby | 3000-15 | 3000-2/25 | 3000-2/45 | 3000-2/55 | 3000-3/105 | 3000-3/55 | 3000-4/45 | 3000-5/70 | 3000-5/75 | |
Кейс/чохол | - | + | - | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + |
Гнучкий вал | - | - | - | + | - | - | + | + | + | + | + | + | + | + |
Загальна кількість насадок, шт | 5 | 25 | 5 | 25 | 25 | 15 | 25 | 45 | 55 | 105 | 55 | 45 | 70 | 75 |
Додаткова рукоятка | - | - | - | - | + | - | - | - | - | - | - | + | + | + |
Напрямна для різання | - | - | - | - | - | - | + | - | - | + | + | - | + | + |
Захисний щиток | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | + | + | - |
Платформа для обробки | - | - | + | - | - | + | - | - | - | + | + | - | + | - |
Лінійний фрезерний циркуль | - | - | - | - | - | - | - | + | + | - | - | - | + | + |
Модификації Dremel 3000-15
Ціни на Dremel 3000-15 |
---|---|---|---|---|
Dremel 3000-05 | від 2 304 грн. | 4 пропозиції | ||
Dremel 3000-1/5 | від 1 869 грн. | 37 пропозицій | ||
Dremel 3000-15 | від 2 165 грн. | 42 пропозиції | ||
Dremel 3000-1/25 | від 3 050 грн. | 47 пропозицій | ||
Dremel 3000-2/45 | від 2 845 грн. | 1 пропозиція | ||
Dremel 3000-3/55 | від 2 240 грн. | 1 пропозиція | ||
Dremel 3000-5/75 | від 3 595 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Лично проверил в магазинах Москвы 7 наборов.
Все машинки и гибкие валы (в меньшей степени) имеют сильное биение вала.
Полностью согласен с другими отзывами.
Я нашел более-менее и купил только в магазине ОБИ. Протестировал 4 машинки в торговом зале и 2 набора за линией касс. Только у 7-ого Dremel биение было не очень сильным. Проверял алмазными фрезами DREMEL 7103.
Процесс тестирования описывать слишком сложно, пробовал на родственниках.
Как пример: если поставить идеально круглую насадку для полировки. Белый диск. Включить DREMEL и прислонить на 10 секунд к полировальной пасте, то диск будет чистым, в пасте будет только меленький отрезок диска примерно 5-25% окружности. Но я проверял более точным методом. (На моём, самом лучшем, в пасте примерно 70-80%.)
После покупки разобрал и обнаружил 2 подшипника. Тот что в "хвосте" машинки, работает идеально. Тот что "у цанги" издаёт шум и "бъёт" при вращении. Но повторюсь я купил самую лучшую машинку из 7 мною протестированных.
Обороты действительно "плавают" на холостом ходу.