Газонокосарка Greenworks GC82LM46K5
Greenworks GC82LM46K5
акум. 1 шт., 5 Агод
акум. відсутній
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:82 В, 5 Агод, 1 шт.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:46 см
Висота косіння:від 25 мм, до 82 мм