Тример Greenworks GD40BC 2100207
Відео 8Фото 15 |
Greenworks GD40BC 2100207
акум. 1 шт, 4 Агодакум. відсутній
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:40 В, не в комплекті
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:36 см
Тип штанги:пряма
Вага:5.46 кг
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики GD40BC 2100207
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greenworks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greenworks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greenworks GD40BC 2100207
Усі ціни 13 →Тример акумуляторний Greenworks GD40BC без АКБ і ЗУ (1301507) | 9 499 грн. |
Тример Greenworks GD40BC (1301507)(без АКБ і ЗП) | 9 499 грн. |
Електрокоса GreenWorks GD40BC (1301507) GR1301507 | 7 649 грн. |
Триммер Greenworks GD40BC | 9 499 грн. |
Тример акумуляторний Greenworks GD40BC без АКБ та ЗП | 9 499 грн. |
ще 8 пропозицій
Константин
15 травня 2020, 19:28
Чем смазывать редуктор? #
Необходимо ли смазывать редуктор и если да, то как и чем?
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель GD40BC NO KIT — без акумулятора і зарядки
- Модель GD40BCK2X 2 Ah — в комплекті 2 акумулятора 2 Агод і зарядка
- Модель GD40BCK3 3 Ah — в комплекті акумулятор 3 Агод і зарядка
- Модель GD40BCK4 4 Ah — в комплекті акумулятор 4 Агод і зарядка
- Модель GD40BCK6 6 Ah — в комплекті акумулятор 6 Агод і зарядка
Модификації Greenworks GD40BC 2100207
Ціни на Greenworks GD40BC 2100207 |
---|---|---|---|---|
Greenworks GD40BCK4 1301507UB | від 9 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Greenworks GD40BC 2100207 | від 7 541 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →