Свердлильний верстат GTM DB-30 (16002)
Відео 1Фото 4 |
GTM DB-30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DB-30
Усі ціни 14 →Сверлильный станок настольный GTM DB30 16002 | 17 275 грн. |
Верстат свердлильний GTM DB30 настільний, 220 В, 550 Вт | 17 275 грн. |
Свердлильний верстат GTM DB30 (550 Вт, 16 мм) (16002) 16002 | 17 270 грн. |
Сверлильный станок Gtm DB-30 | 17 211 грн. |
Верстат свердлильний GTM DB30 (0.55 кВт) (16002) 16002 | 17 275 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →