Свердлильний верстат Optimum OPTIdrill B 17Pro basic 3003161
Фото 3 |
Optimum OPTIdrill B 17Pro basic 3003161 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIdrill B 17Pro basic 3003161
Усі ціни 9 →Сверлильный станок Optimum OPTIdrill B 17Pro basic 3003161 | 18 789 грн. |
Свердлильний верстат Optimum Maschinen OPTIdrill B 17 Pro basic (230V) (30 | 17 400 грн. |
Сверлильный станок Optimum Maschinen OPTIdrill B 17PRO basic 3003161 | 18 225 грн. |
Станок сверлильный OPTIMUM B17Pro basic 3003161 | 18 789 грн. |
Optimum 3003161 | 23 800 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →