Кондиціонер Haier Jade AS50S2SJ1FA/1U50JECFRA 52 м²
Фото 17 |
Haier Jade AS50S2SJ1FA/1U50JECFRA 52 м²
2021 рікJade (топ, тонка очистка)18000 BTUінверторсенсор присутностісенсор забрудненостірозумний дімробота в сильний морозA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:52 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:1400/1500 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
За допомогою сенсора присутності і датчика забрудненості повітря кондиціонер може автоматично підбирати оптимальний режим роботи для досягнення більшої економії електроенергії та підтримання оптимального мікроклімату.
Висока ефективність А+++ як в режимі охолоджування, так і обігріву. Дуже тиха робота на мінімальній швидкості, від 16 дБ. Виробник позиціонує дану модель як пристрій 2 в 1, кондиціонер + очисник повітря.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Jade AS50S2SJ1FA/1U50JECFRA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haier Jade AS50S2SJ1FA/1U50JECFRA 52 м²
Усі ціни 19 →Haier Haier AS50S2SJ1FA-3/1U50JECFRA-3 | 63 960 грн. |
Кондиціонер спліт-система Haier Jade Inverter AS50S2SJ1FA-3/1U50JECFRA-3 | 63 960 грн. |
Haier AS50S2SJ1FA-3/1U50JECFRA-3 | 63 960 грн. |
Haier Jade inverter AS50S2SJ1FA-3/1U50JECFRA-3 | 63 960 грн. |
Кондиціонер Haier Jade Inverter AS50S2SJ1FA-3/1U50JECFRA-3 | 49 219 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Haier Jade AS50S2SJ1FA/1U50JECFRA
Ціни на Haier Jade AS50S2SJ1FA/1U50JECFRA |
---|---|---|---|---|
Haier Jade AS25S2SJ1FA/1U25MECFRA 26 м² | від 33 772 грн. | 20 пропозицій | ||
Haier Jade AS35S2SJ1FA/1U35MECFRA 35 м² | від 35 452 грн. | 20 пропозицій | ||
Haier Jade AS50S2SJ1FA/1U50JECFRA 52 м² | від 49 219 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →