Кондиціонер Haier HSU-07HTL103/R2 20 м²
Відео 1Фото 3 |
Недорогий побутовий кондиціонер у форматі спліт-системи настінного монтажу. Основними функціями пристрою є охолодження і підігрів повітря, причому режим нагріву цілком ефективний в осінньо-весняний період помірної кліматичної зони (працездатний за температури зовнішнього повітря -7 °C). В якості додаткових режимів доступна вентиляція з продуктивністю до 450 м³/год і осушення без істотної зміни температури повітря.
Кондиціонер Haier HSU-07HTL103/R2 позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для обслуговування невеликих житлових або офісних приміщень площею до 20 м². Підтримує спеціальний нічний режим, в якому гарантується знижений рівень шуму (до 22 дБ) за рахунок тихої роботи відцентрового вентилятора внутрішнього блока. Також ця модель може працювати в повністю автоматичному режимі, коли користувачеві потрібно лише встановити цільову температуру.
Зовнішній блок кондиціонера обладнаний надійним компресором традиційної конструкції, який показує енергоефективність класу А і має значний ресурс. Підтримується функція автоматичного рестарту, відновлююча всі налаштування системи після збоїв живлення. Внутрішній блок кондиціонера обладнаний прихованим LED-індикатором і відрізняється елегантним зовнішнім дизайном, який без проблем впишеться в будь-який інтер'єр.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.
Купити Haier HSU-07HTL103/R2 20 м²
Усі ціни 6 →Haier HSU-07HT203/R2 HSU-07HUN203/R2 | 13 000 грн. |
Haier Tibio on/off HSU-07HT203/R2 HSU-07HUN203/R2 | 13 000 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Haier Tibio On/Off HSU-07HT203/R2/HSU | 16 800 грн. |
Спліт-система HEC HSU-07HT203/R2 HSU-07HUN203/R2 | 13 000 грн. |
Кондиціонер Haier серія Tibio on/off HSU-07HT203/R2 HSU-07HUN203/R2-міні-с | 13 000 грн. |
Кондиціонер HEC Inverter білий HSU-07HT203/R2/HSU-07HUN203/R2 | 20 280 грн. |
У меня возник такой вопрос,какая разница между моделями HSU-24HTL103/R2 и HSU-24HTT03/R2. Технические характеристики одинаковые, а вот дизайн различается, так получается разница только во внешнем виде оборудования и поэтому такая разница в стоимости?
Объясните пожалуйста этот момент потому, что я не могу самостоятельно разобраться, может упускаю какой-то момент..
Haier HSU-07HTL103/R2 — поповнення 2019 року в полку недорогих спліт-систем з традиційним приводом на чолі «підкапотної начинки». Кондиціонер призначений для обслуговування приміщень площею 20-22 м².
Потужна воздухоподача
Робота пристрою можлива на сезонне охолодження, обігрів повітря (при зовнішній температурі не нижче -7 °С), осушення надмірно вологих повітряних мас і вентилювання. Загалом, все як у всіх. Для швидкого нагнітання заданої температури в кондиціонері реалізована потужна подача повітря 12М+ (на відстань понад 12 м). Випробувати її в справі пропонується при виборі режиму охолодження Turbo. На одну кнопку з ним винесена тиха програма Quiet.
Малошумність
До речі, про гучності спліт-системи. У нічному режимі охолодження кондиціонер «шумить» не голосніше багатьох «инверторников» (22 дБ). Додатковий плюс в карму моделі «прилітає» за фірмовий режим Intelligent Air. Під час роботи на охолодження кондиціонер направляє повітряні потоки вздовж стелі, а на обігрів — практично вертикально вниз, за рахунок чого вдається швидше сформувати комфортний мікроклімат.
Витончене оздоблення
Зміцнити позиції Haier HSU-07HTL103/R2 покликані опції теплого пуску, авторестарту на перебоїв з енергопостачанням, самодіагностики ключових вузлів на предмет виявлення поломок. Нарешті, витончений дизайн кімнатного блока підкреслює внутрішнє оздоблення спліт-системи. Ну і варто модель абсолютно адекватних грошей, маючи при цьому щонайменше недоліків.