Кондиціонер Haier HEC HSU-24TC/R32 70 м²
Haier HEC HSU-24TC/R32 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2160/2177 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики HEC HSU-24TC/R32
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haier HEC HSU-24TC/R32 70 м²
Усі ціни 27 →Haier Haier HSU-24TC/R32(Db)(In) / HSU-24TK1/R32(DB)(Out) | 42 040 грн. |
HEC HEC HSU-24TC/R32(DB)-IN/HSU-24TK1/R32(DB)-OUT | 42 040 грн. |
HEC HSU-24TC/R32(DB)-IN/HSU-24TK1/R32(DB)-OUT | 42 040 грн. |
Кондиціонер спліт-система HEC Inverter HSU-24TC/HSU-24TK1 HSU-24TC/R32(Db) | 42 040 грн. |
HEC HSU-24TC/R32(DB)-IN/HSU-24TK1/R32(DB)-OUT | 42 040 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Haier HEC HSU-24TC/R32
Ціни на Haier HEC HSU-24TC/R32 |
---|---|---|---|---|
Haier HEC HSU-09TC/R32 26 м² | від 17 124 грн. | 25 пропозицій | ||
Haier HEC HSU-12TC/R32 35 м² | від 19 216 грн. | 27 пропозицій | ||
Haier HEC HSU-18TC/R32 50 м² | від 27 020 грн. | 22 пропозиції | ||
Haier HEC HSU-24TC/R32 70 м² | від 38 940 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →