Haylou RT3
Відео 9Фото 10 |
Відносно недорогий смарт-годинник торгової марки Haylou дебютував у продажу в 2023 році. Модель зустрічається у трьох варіантах забарвлення - у чорному, білому та сріблястому виконанні. При цьому корпус наручного аксесуара зроблений із металу, а ремінець – із силікону (гуми). Смарт-годинник Haylou RT3 отримав круглий циферблат із сенсорним, безрамковим 1.43-дюймовим екраном з матрицею AMOLED.
Зображення досить яскраве та чітке (дозвіл 466x466 пікселів), плюс користувачам доступний режим Always-on Display. Перелік різноманітних вимірів і метрик досить великий і включає визначення частоти серцевих скорочень протягом дня, замір сатурації (насичення крові киснем), підрахунок кроків, визначення рівня стресу та якості сну, ведення жіночого календаря. Завдяки наявності динаміка та мікрофона девайс можна використовувати для відповіді на дзвінки, що надходять на сполучений смартфон. У розпорядженні користувачів також є 105 фітнес-режимів для тренувань, вологозахист відповідає стандарту IP68 (але режиму плавання тут немає). Варто також враховувати, що свого GPS-модуля тут не передбачено. За живлення моделі відповідає Li-Ion акумулятор ємністю 280 мАгод, для якого заявлено 7 днів автономності при звичайному режимі експлуатації девайса.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haylou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haylou.
Купити Haylou RT3
Усі ціни 70 →Смарт-годинник Haylou Smart Watch Solar Plus LS16 (RT3) Silver/White HAYLO | 1 410 грн. |
Смарт-годинник Haylou Solar Plus LS16 Silver | 1 344 грн. |
Смарт-часы Xiaomi Haylou Solar Plus RT3 LS16 Black HAYLOU-LS16-BK | 1 399 грн. |
Смарт-часи Haylou Solar Plus RT3 LS16 Black | 1 596 грн. |
Смарт-часы Haylou Solar Plus LS16 Silver | 1 320 грн. |
Майже все ідеально, рамки менші б, можливість кастомізації робочого столу і більшу діагональ то ціни б їм не було, купивши батькові сказавши що буде далі носити свої старі Гарний екран, надходять повідомлення з телеграми і погода в швидкому доступі Малий екран, але це один з найбільших на ринку Trash Слэш: користуюся Haylou RT3 кілька місяців |
Більш детально у відео також про модель Solar Lite - https://youtu. Екран;
Адекватна швидкість роботи; Матеріали корпусу; Ремінець; Автономність Немає автояскравості;
Не можна налаштовувати віджети: забрати непотрібні і додати, що потрібно саме тобі |