Циркулярна пила HECHT 8254
Фото 8 |
HECHT 8254 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECHT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECHT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HECHT 8254
Усі ціни 6 →Циркулярна пила HECHT 3080 HECHT8254 | 7 000 грн. |
Настольная циркулярная пила - HECHT 8254 HECHT8254 | 10 999 грн. |
Циркулярна пилка HECHT 8254 HECHT8254 | 6 999 грн. |
Настольная циркулярная пила - HECHT 8254 | 6 999 грн. |
Циркулярна пилка HECHT 8254 | 6 999 грн. |
Циркулярна пила, 21.5кг, висота пропилу 85мм, 2000вт, регулювання, Чехія, | 11 999 грн. |