Циркулярна пила Kraissmann 2200 TS 250
Відео 2Фото 3 |
Kraissmann 2200 TS 250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2200 TS 250
Усі ціни 8 →Пила дискова стаціонарна KRAISSMANN 2200 TS 250 | 9 739 грн. |
Монтажна пилка Kraissmann 2200 TS 250 | 8 846 грн. |
Циркулярна пилка Kraissmann 2200 TS 250 | 10 215 грн. |
Стаціонарна дискова пила циркулярна) kraissmann 2200 ts 250 | 9 338 грн. |
Стаціонарна циркулярна пилка KRAISSMANN 2200 TS 250 (2200 Вт, 250 мм) Німе | 9 065 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди