Сковорідка для млинців Helios 7790 14 см нержавіюча сталь
![]() | Очікується у продажу Тип: для млинців; Розмір: Макс. розмір (см): 14; Товщина стінок (мм): 4; Матеріал сковороди: сталь; Матеріал ручок: метал; Антипригарне покриття; Функції та можливості: миття в посудомийці; Комплектація: |
Helios 7790 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Helios 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Helios.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Helios 7790
| Ціни на Helios 7790 |
|---|---|---|---|---|
| Helios 7791 18 см нержавіюча сталь | від 494 грн. | 1 пропозиція | ||
| Helios 7795 28 см нержавіюча сталь | від 658 грн. | 2 пропозиції | ||
| Helios 7796 30 см нержавіюча сталь | від 678 грн. | 2 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →