Кухарський набір Fissman 7256
Fissman 7256 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman 7256
Набор щипцов Fissman 3 шт. 7256 (ассорт.) 7256 | 248 грн. |
Набір щипців для сервірування Fissman 15 см; 20 см; 25 см 3 предмети (7256 | 291 грн. |
Набор щипцов Fissman 3 шт. 7256 (ассорт.) | 248 грн. |
Набір щипців Fissman 3 предмети (7256) | 277 грн. |
Набір 3 щипців Fissman із пластику для сервірування їжі 15/20/25см (7256) | 327 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →