Охолоджувальна рідина Hepu P999-YLW 60 л (P999-YLW-060)
Товар застарів 264 грн. Температура замерзання (°С): -80; Об'єм (л): 60; Колір: жовтий; Клас: G11; Допуски виробників: MTU MTL 5048; MB 000 989 08 25; JIS K 2234; |
Hepu P999-YLW 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hepu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hepu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hepu P999-YLW
Ціни на Hepu P999-YLW |
---|---|---|---|---|
Hepu P999-YLW 1.5 л | від 286 грн. | 10 пропозицій | ||
Hepu P999-YLW 5 л | від 783 грн. | 17 пропозицій | ||
Hepu P999-YLW 20 л | від 3 262 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →